Home » Verzameling » Specials » LU - Generatie Asterix - hommage album 60 jr

LUXE VERSIE GENERATIE ASTERIX - HOMMAGE IVM 60 JR ASTERIX

  • Eerste druk 2019
  • 48 pagina's
  • Auteurs: 40 verschillende auteurs
  • Uitgever: Ballon Media N.V.
  • ISBN: 978-94-6210-721-2
  • EAN: 9789462107212

Asterix viert zijn 60ste verjaardag met een uniek hommagealbum. Deze versie is de luxe uitvoering, een in linnen gebonden hardcover inclusief een gesigneerde schets. Van dit album zijn slechts 250 stuks gedrukt.

  • 2 x 2019 -  1e druk - nieuw
    • nummer 25/250
    • nummer 75/250
  • Voor de paperback uitgave, klik hier >>
  • Voor de hardcover uitgave, klik hier >>