IDEFIX EN DE ONVERZETTELIJKEN 04. SPEKTAKEL IN DE ARENA

  • Tekst: Cédric Baconnier, Yves Coulon & Simon Lecocq
  • Tekeningen: David Etien, Philippe Fenech - Rudy
  • Uitgever: Les Éditions Albert René
  • 48 pagina's - softcover
  • 1e druk: juli 2023
  • ISBN: 978-2-86-497643-1
  • EAN: 9782864976431

  • 2023 1e druk: 1 x nieuw

Het is het jaar 52 voor Christus. Heel Lutetia is bezet door de Romeinen... Heel Lutetia? Neen ! Een kleine groep onherleidbare Lutetische dieren onder leiding van Idefix weerstaat de indringer keer op keer. En het leven is niet gemakkelijk voor generaal Labienus en de roedel honden die Lutetia proberen te romaniseren...

3 nieuwe verhalen om te ontdekken in het vierde deel:

Spektakel in de arena

Onze helden proberen een leeuw te redden die op weg is naar het Romeinse circus, maar worden ontvoerd en getraind als gladiatoren. Ze zullen hun verstand moeten gebruiken... En een beetje hulp van Voldenuix accepteren om te ontsnappen en de leeuw te redden!

Romeinse soep

Poulérotix en Pomdofine moeten een feestmaal bereiden voor Labienus. Maar een ramp in de keuken brengt ze in groot gevaar en Dogmatix moet al zijn flair gebruiken om ze te helpen... En zijn geïmproviseerde kookkunsten!

Vliegende menhirs

De Romeinen stelen alle Luteciaanse menhirs en veranderen ze in prachtige Romeinse zuilen. Onze helden willen ze terughalen, maar zijn ze echt in staat om een menhir te verplaatsen?