Home » Verzameling » Geïllustreerde albums » De XII werken van Asterix

DE XII WERKEN VAN ASTERIX

  • Uitgever: Hachette Livre

  • Eerste uitgave als stripboek: 1976

  • Eerste uitgave als geïllustreerd album: 19 oktober 2016

  • ISBN: 978-2-01400154-9
  • EAN: 9782014001549

  • 2016 - 1e druk - nieuwstaat

Om het scenario en de onvergetelijke dialogen van zijn vriend eer aan te doen, wilde Albert Uderzo dit avontuur in een nieuw jasje steken. Aan de hand van meer dan 1000 schetsen en originele modelsheets die de co-auteur van de kleine Galliër destijds voor de productie van de film had gemaakt, heeft hij voor deze uitgave een totaal nieuw album samengesteld. Dit album is vergelijkbaar met de geïllustreerde uitgave Hoe de kleine Obelix in de ketel van de druïde viel. In De 12 Werken van Asterix staan meer dan veertig nooit eerder gepubliceerde, paginagrote illustraties, met de pen geïnkt en ingekleurd met aquareltechniek. Met veel enthousiasme heeft de meester het potlood ter hand genomen en voor deze bijzondere jubileumuitgave de coverillustratie

Bron: Asterix.com