SCHAAKSPEL TIN

De Mayfair Asterix schaakset is in een gelimiteerde oplage uitgegeven en bestaat uit 32 zeer fraaie, zeer gedetailleerde, tinnen schaakstukken die de beroemde karakters uit de Asterix en Obelix strips uitbeelden. Alle tinnen sculpturen zijn door de beroemde tin-kunstenaar Stuart Harris ontworpen aan de hand van de originele tekeningen. Elk schaakstuk is met de hand uit hoogwaardig edel tin vervaardigd. Mayfair edition lanceerde in 1993 de Asterix schaakset waarbij per maand een schaakstuk voor ongeveer € 28 verkregen kon worden. De aanschafwaarde kwam daarmee op bijna € 900,- en het duurde ruim 2,5 jaar om de set compleet te krijgen. Samen met de laatste stukken kreeg de verzamelaar het marmeren bord en de opbergcassette waarin de stukken opgeborgen kunnen worden.

Wereldwijd zijn er zeer weinig complete sets, dit is dus de unieke kans om je verzameling met deze schitterende set uit te breiden.

Afmeting van het bord is 35x35 cm. De afmeting van de schaakstukken ligt tussen de 4,5 en 7,5 cm.